Twój koszyk
ilość: 0 wartość: 0,00 PLN
Sprawdź ilość punktów
POLECAMY
POLECAMY
Pieczywo
Nabiał i jajka
Mięso, wędliny, wyroby garmażeryjne
Warzywa i owoce
Napoje, soki, woda
Dla dzieci
Dla zwierząt
Zdrowa żywność
Słodycze i przekąski
Gumy i dropsy
Ciasta, desery i dodatki
Tłuszcze i oleje
Artykuły sypkie
Przetwory owocowe, warzywne i rybne
Przyprawy, sosy, majonezy
Kawa, herbata, śmietanki, kakao
Dżemy, miody, kremy
Dania, słoiki, puszki, konserwy
Artykuły mrożone i ryby
Chemia gospodarcza
chemia czyszcząca
filtry, worki, papiery, serwetki
kleje, pasty
naczynia jednorazowe, art. grilowe, obrusy foliowe
odświeżacze powietrza
pozostałe
przeciw insektom
przybory do sprzątania
środki do prania
Kosmetyki i akcesoria
Artykuły higieniczne
Kiosk
Dom, ogród, otoczenie, tekstylia, odzież
AGD i porcelana
Artykuły papiernicze i biurowe
Zabawki i książki
Leki, witaminy, akcesoria medyczne

Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłania mi na podany adres e-mail (za pomocą środków komunikacji elektronicznej) informacji (newsletter) o nowościach, ofercie handlowej i promocjach
Informacje o ochronie danych: tutaj
rzetelna firma

Informacje o produkcie

SANYTOL PRODUKT PRZECIW ROZTOCZOM 300 ML

Gramatura:0.3 l
Jednostka:szt.
Marka:sanytol
Grupa:chemia gospodarcza
Podgrupa:chemia czyszcząca
Rodzaj:mleczka i płyny
cena: 24,89 PLN
82,97 PLN/l

O produkcie

Czy wiesz, że...? Roztocze (Dermatophagoides pteronyssinus) jest jedną z głównych przyczyn alergii, szczególnie układu oddechowego (nieżyt nosa, astma, nocny kaszel, egzema atopowa...). Chociaż są one obecne przez cały rok, wiosną i jesienią liczba roztoczy się zwiększa.
Sanytol, ekspert w dziedzinie dezynfekcji bez chloru, zaprojektował specyfik, który usuwa 100% roztoczy i pluskiew, a także zapobiega ich rozprzestrzenianiu się i odkaża domowe środowisko.

Skuteczny przez 4 miesiące* - Bez zapachu - Nie plami
*Sanytol przeciw roztoczom skutecznie usuwa roztocza kurzu domowego (akarycyd) i pluskwy (insektycyd) w ciągu kilku minut. Zabija 100% roztoczy i pluskiew po 24 godzinach. Produkt jest nadal skuteczny przeciwko roztoczom kurzu domowego do 4 miesięcy po zastosowaniu i do 3 miesięcy w przypadku pluskiew. Maksymalna częstotliwość stosowania: 4 aplikacje/rok.
W przypadku delikatnych powierzchni i w razie wątpliwości należy zawsze wykonać test na niewidocznej części obrabianego podłoża.

Cechy

bezzapachowy, bezwonny,tekstylia, materace, dywany,skuteczny przez 4 miesiące*,niszczy 100% roztoczy obecnych w tkaninach,*Sanytol przeciw roztoczom skutecznie usuwa roztocza kurzu domowego (akarycyd) i pluskwy (insektycyd) w ciągu kilku minut. Zabija 100% roztoczy i pluskiew po 24 godzinach. Produkt jest nadal skuteczny przeciwko roztoczom kurzu domowego do 4 miesięcy po zastosowaniu i do 3 miesięcy w przypadku pluskiew. Maksymalna częstotliwość stosowania: 4 aplikacje/rok

O marce

Sanytol
Zdrowy styl życia

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Zalecenia: Pluskwy chowają się także w szczelinach ścian, mebli, listew kabli zasilających itp. Aby zwalczyć plagę na tych obszarach, użyj innych specyfików. Pluskwy mogą przenosić się do innych pomieszczeń w domu, a nawet do innych sąsiednich domów. Ważne jest monitorowanie szkodników, aby podejmować decyzje dotyczące odpowiedniego ich zwalczania. Nawet jeśli ten produkt jest stosowany do spryskiwania materacy, wszystkie inne obszary wokół łóżek powinny również zostać zbadane i potraktowane specjalnymi produktami w celu zwalczania szkodników w postaci pluskiew. Nie używaj tego produktu na powierzchniach innych niż tkaniny nieczyszczone na mokro. Niespryskane tkaniny, które mogą być czyszczone na mokro, należy prać w temperaturach wyższych niż 60°C, aby zabić dorosłe i młode pluskwy. Porządek i czystość są ważne, aby zmniejszyć liczbę miejsc, w których mogą ukrywać się pluskwy.
  • Potraktuj zainfekowane miejsca produktem, aż do całkowitego usunięcia pluskiew. Jeśli działanie nie jest całkowicie skuteczne po kilku dniach, skontaktuj się z przeszkolonym specjalistą. Gdy produkt nie jest używany zgodnie z etykietą, może nie być skuteczny wobec owadów. Gdy plaga się utrzymuje, skontaktuj się ze specjalistą. Nie nakładaj na tkaniny nadające się do prania na mokro. Podczas aplikacji zabezpiecz sąsiednie powierzchnie za pomocą delikatnego plastiku. Nie pal, nie jedz ani nie pij podczas używania produktu. Unikaj kontaktu z oczami i skórą. Unikaj kontaktu dzieci z powierzchniami, na których stosowany jest produkt, dopóki nie wyschną. Po aplikacji pozostaw do wyschnięcia na 8 godzin i odkurz potraktowaną powierzchnię. Trzymaj z dala i unikaj bezpośredniego lub pośredniego kontaktu powierzchni z żywnością/paszą, naczyniami kuchennymi lub powierzchniami kontaktu z żywnością/paszą. Nie wykonuj działania w obecności innych ludzi i/lub zwierząt domowych. Produkt musi być bezpiecznie stosowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko spożycia przez inne zwierzęta lub dzieci. Produkt zawiera gorzką substancję, która sprawia, że jest odpychający dla ludzi i zwierząt. Zawiera piretroid, który może być śmiertelny dla kotów. Koty muszą unikać kontaktu z potraktowanym przedmiotem/obszarem. Nie stosować na ubraniach lub tkaninach przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Rozpyl produkt najlepiej rano, aby umożliwić suszenie się tkanin przez co najmniej 8 godzin. Materace muszą być zamknięte w pokrowcu ochronnym przed ich użyciem, aby uniknąć kontaktu skóry z produktem. W przypadku plagi spryskać delikatne tkaniny. Ten produkt powinien być zawsze używany zgodnie z zaleceniami na etykiecie, aby uniknąć możliwej odporności na jego działanie. Jeśli działanie nie jest całkowicie skuteczne po kilku dniach, skontaktuj się z przeszkolonym specjalistą. Przechowuj wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym, dobrze wentylowanym miejscu. Przechowuj pojemnik zamknięty, gdy nie jest używany. Chroń przed mrozem.
Przechowuj wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym, dobrze wentylowanym miejscu. Przechowuj pojemnik zamknięty, gdy nie jest używany. Chroń przed mrozem. Podstawowe procedury pierwszej pomocy. W przypadku kontaktu z oczami płukaj dużą ilością wody przez 15 minut. NIE zapomnij usunąć soczewek kontaktowych.
W przypadku kontaktu ze skórą umyj ją mydłem i dużą ilością wody, bez pocierania. W razie potrzeby zabierz daną osobę do szpitala i pokaż etykietę lub opakowanie, jeśli to możliwe. Porady medyczne dla lekarzy i personelu sanitarnego. Leczenie objawowe i podtrzymujące. JEŚLI POTRZEBUJESZ PORADY MEDYCZNEJ, WEŽ ŽE SOBĄ OPAKOWANIE PRODUKTU LUB ETYKIETĘ I SKONTAKTUJ SIĘ Z CENTRUM KONTROLI ZATRÚĆ [422538400].

UWAGA. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Produkt/ opakowanie usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne.
Pozwolenie na obrót nr: PL/2020/0446/MR

Składniki

substancja czynna TP18 / (AL): 0,45/100 g 1R-trans fenotryna (nr CAS Y26046-85-5)

Rozmiar opakowania

300ml

Przechowywanie i stosowanie

Rodzaj przechowywania

Typ
Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie

Sposób użycia: Najpierw nałóż produkt ręcznie, spryskując bezpośrednio tkaninę i pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 8 godzin. Następnie odkurz ponownie powierzchnie, aby usunąć martwe roztocza. Na koniec dokładnie wyczyść odkurzacz i wrzuć worek próżniowy do zamkniętej plastikowej torby w celu utylizacji.

Szybkość i częstotliwość stosowania: Jest to produkt gotowy do użycia. Nie jest wymagane jego rozcieńczanie. Tego produktu należy używać, spryskując tekstylia domowe, które nie są prane na mokro (np. materace, dywany, zasłony, tapicerki...) w tempie 10 ml/m2. Każde rozpylenie uwalnia około 1 ml produktu. Średnio potrzeba 11 rozpyleń na 1 m2 tkaniny. Na przykład: - W przypadku materaca pasującego do pojedynczego łóżka spryskaj 40 razy. - W przypadku materaca pasującego do łóżka podwójnego spryskaj 60 razy. - Butelka zawierająca 100 ml produktu pozwoli na zastosowanie na pojedynczym łóżku i podwójnym łóżku (10 m2).

Obsługa klienta

Adres producenta

AC Marca Poland sp. z o.o.
ul. Kazimierza Pułaskiego 20F,
05-510 Konstancin-Jeziorna,
Poland
Tel. +48 22 484 20 60
kontakt@acmarca,com
www.sanytol

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
GRUPO AC MARCA S.L.
Avda. Carrilet 293-297,
08907 L'Hospitalet de Llobregat (Spain)

Uwagi do informacji produktowych

Wobec zmieniających się składów produktów żywnościowych, przed spożyciem produktu wskazanym jest zapoznanie się z wszelkimi informacjami produktowymi znajdującymi się na opakowaniu produktu lub na załączonej do niego etykiecie (dotyczy to zwłaszcza alergenów i składników powodujących reakcje nietolerancji).
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom znajomego

Logowanie klienta

Aktualności

06-02-2023

PRODUKTY BEZ LAKTOZY

NABIAŁ BEZ LAKTOZY
06-02-2023

TŁUSTY CZWARTEK

16.02.2023
02-02-2023

Polecane produkty

Polecane produkty
02-02-2023

RADIO

Polecamy !!!
01-02-2023

NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIKU

NOWE PRODUKTY W NASZYM SKLEPIE !!!
31-01-2023

KOSZTY DOSTAWY w Bielsku-Białej 2023r w zależności od wartości zamówienia

KOSZTY DOSTAWY:

wartość zamówienia do 300zł - 15zł koszt transportu;
wartość zamówienia od 300zł do 500zł - 10zł koszt transportu;
wartość zamówienia powyżej 500zł - gratis
02-01-2023

Idealny prezent na każdą okazję !!!

12-11-2022

Paczki i kosze okolicznościowe

10-08-2022

NOWE GODZINY OTWARCIA SKLEPU SUPERSAM

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY
16-09-2021

TORBY WIELOKROTNEGO UŻYTKU !

DBAJMY O PLANETĘ
23-12-2021

Opis zmian w funkcjonalnościach sklepu

23-12-2021

Elektroodpady

Odbiór elektroodpadów