O produkcie
nasza obietnica...
Z owocowo-warzywnym musem BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!".
gwarantujemy!!!
Nasze owocowo-warzywne musy BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Owoce i warzywa w naszych tubkach pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, od zaufanych dostawców. Zaś wszystkie produkty BoboVita spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.
Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje:
Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku
Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców i warzyw.
Produkt dla niemowląt i małych dzieci
zgodnie z przepisami prawa
Cechy
owoce z warzywamiOstrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.Pozostałe informacje
Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Mus jabłko z awokado i zielonymi warzywami. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany.Składniki
jabłko 62%, szpinak 10%, awokado 8%, cukinia 7,5%, zielony groszek 7,5%, banan 5%, witamina C, koncetrat soku cytrynowego
Wartości odżywcze
| 100 g produktu |
---|
Wartość energetyczna | 297/71 kJ/kcal |
Tłuszcz, w tym: | 2,0 g |
- kwasy nasycone | 0,2 g |
Węglowodany, w tym: | 10,6 g |
- cukry | 7,6 g |
Błonnik | 2,7 g |
Białko | 1,2 g |
Sól | 0,04 g |
Witamina C | 20 mg (80%)* |
* % zalecanego dziennego spożycia | |
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu. | |
Zdrowie i styl życia
Dodatki
Barwniki: Nie zawiera, Wzmacniacze smaku: Nie zawiera, konserwanty: Nie zawieraDolna granica wieku
Zalecana 6 miesiąc/miesiące/miesięcyPrzechowywanie i stosowanie
Rodzaj przechowywania
Typ |
---|
Przechowywać w temperaturze otoczenia |
Przygotowanie i stosowanie
Przygotowanie
Przygotowanie i przechowywanie: Nigdy nie podgrzewaj tubki z produktem w kuchence mikrofalowej. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę. Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Po otwarciu tubka może być zamknięta i przechowywana w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone. Przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Pamiętaj o higienie ząbków swojego dziecka.Obsługa klienta
Adres producenta
NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 8
00-728 WarszawaAdres zwrotny
NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
Zapytaj Doradcę BoboVita
801 16 55 55
www.bobovita.plTelefon/Fax kontaktowy
801165555Adres internetowy
www.bobovita.plUwagi do informacji produktowych
Wobec zmieniających się składów produktów żywnościowych, przed spożyciem produktu wskazanym jest zapoznanie się z wszelkimi informacjami produktowymi znajdującymi się na opakowaniu produktu lub na załączonej do niego etykiecie (dotyczy to zwłaszcza alergenów i składników powodujących reakcje nietolerancji).